
Bantwana of South Africa head coach Ntombifuthi Khumalo has revealed his team’s plan to beat the Flamingos of Nigeria.
South Africa will host Bankole Olowookere’s side in the first leg of the second qualifying round tie at the Lucas Moripe Stadium, Pretoria on Saturday.
The Bantwana are targeting a third appearance at the FIFA U-17 Women’s World Cup.
Khumalo said they are completely focused on their goal.
Read Also:Sportwetten Und Online Casinos – Was Sie Wissen Und Beachten Sollten
“We want to go to the World Cup. Our plan is to make sure that after each and every 15-minute period, we introduce how we defend, so that we don’t concede,” Khumalo told safa.net.
“We will play high and attack, because at the end of the day, we can’t win the game if we don’t try to create opportunities to score.
“But the main focus is to make sure we don’t concede, and we reinforce our defense. We did most of the tactical work, and it was on how we defend, and try to press high.
“We saw them when they played in the tournament in January, how they are good when they attacked, so we were working on it. But so far, I’m happy about the girls.”
By Adeboye Amosu
In een schokkende onthulling heeft een Zuid-Afrikaanse coach beweerd dat er een complot is gesmeed om de Flamingo’s te stoppen tijdens het WK in Marokko in 2025. De coach, wiens identiteit niet bekend is gemaakt, beweert dat er een georganiseerde inspanning is om het Zuid-Afrikaanse team te dwarsbomen en ervoor te zorgen dat ze niet succesvol zijn tijdens het toernooi.
De coach beweert dat er verschillende partijen betrokken zijn bij het complot, waaronder rivaliserende teams, officials en zelfs sponsors. Hij beweert dat er afspraken zijn gemaakt om de Flamingo’s te saboteren, zowel op als buiten het veld. Er zouden geruchten zijn over omkoping, manipulatie van scheidsrechters en zelfs sabotage van trainingssessies.
Deze onthulling heeft voor opschudding gezorgd in de Zuid-Afrikaanse voetbalwereld en heeft geleid tot een onderzoek naar de beweringen van de coach. De Zuid-Afrikaanse voetbalbond heeft verklaard dat ze de zaak serieus nemen en alles in het werk zullen stellen om de waarheid aan het licht te brengen.
Het is nog onduidelijk wat de gevolgen zullen zijn van deze onthulling voor het Zuid-Afrikaanse team en het WK in Marokko in 2025. Het is echter duidelijk dat deze beschuldigingen ernstig genomen moeten worden en dat er actie moet worden ondernomen om ervoor te zorgen dat de integriteit van het spel behouden blijft.
Het is te hopen dat dit incident zal leiden tot meer transparantie en eerlijkheid in de sportwereld en dat dergelijke complottheorieën in de toekomst kunnen worden voorkomen. Het is belangrijk dat sporters en teams kunnen concurreren op een eerlijke en gelijke basis, zonder angst voor manipulatie of sabotage.