
David Okereke was on target but it was not enough as Gaziantep lost 2-1 away to Istanbul Basaksehir in the Turkish Super Lig on Sunday.
Okereke has now taken his league goals to eight, with three assists in 25 appearances.
The 27-year-old has scored two goals in his last five matches.
Okereke gave Gaziantep the lead in the ninth minute before Krzysztof Piatek equalised from the penalty spot three minutes before the end of the first half.
Then in four minutes of first half stoppage time Ivan Brnic got the second goal for Istanbul Basaksehir.
The defeat leaves Gaziantep in eight place on 42 points in the league table.
By James Agberebi
De Nigeriaanse aanvaller Anthony Nwakaeme Okereke heeft zijn 8e doelpunt gescoord in de Turkse Super Lig tijdens Gaziantep’s uitnederlaag tegen Trabzonspor. Okereke, die in de zomer van 2021 werd overgenomen van Club Brugge, heeft zich snel weten te vestigen als een belangrijke speler voor Gaziantep met zijn doelpunten en assists.
Okereke’s doelpunt kwam in de 35e minuut van de wedstrijd, toen hij een voorzet van zijn teamgenoot perfect wist af te ronden met een krachtige kopbal. Het doelpunt bracht Gaziantep op gelijke hoogte met Trabzonspor, maar helaas slaagde het team er niet in om de voorsprong vast te houden en verloor uiteindelijk met 2-1.
Ondanks de nederlaag was Okereke blij met zijn doelpunt en prestaties tot nu toe in de Turkse Super Lig. Hij heeft laten zien dat hij een echte doelpuntenmaker is en heeft het vertrouwen van zijn coach en teamgenoten verdiend.
Met zijn 8e doelpunt van het seizoen staat Okereke momenteel op de 4e plaats in de topscorerslijst van de Turkse Super Lig. Hij hoopt zijn goede vorm voort te zetten en nog meer doelpunten te scoren om Gaziantep te helpen hogerop te komen in de competitie.
De fans van Gaziantep zijn enthousiast over de prestaties van Okereke en kijken uit naar wat hij nog meer kan bereiken in de rest van het seizoen. Met zijn snelheid, techniek en doelgerichtheid is hij een waardevolle aanwinst voor het team en een speler om in de gaten te houden in de Turkse Super Lig.