NPFL: Trainer Ogunbote van Shooting Stars tevreden met gelijkspel tegen Plateau United

NPFL: Trainer Ogunbote van Shooting Stars tevreden met gelijkspel tegen Plateau United

Shooting Stars technical adviser Gbenga Ogunbote has reacted to his team’s draw against Plateau United, reports Completesports.com.

The Ibadan club were held to a 1-1 draw by Plateau United in a matchday 22 encounter at the New Jos Stadium on Sunday.

Tijani Kabiru gave Shooting Stars the lead in the 74th minute, while Albert Hilary equalised for the hosts two minutes later.

Shooting Stars are now unbeaten in their last seven league games.

“If we had taken the advantage today, maybe it would have been a different ball game, but be it as it may, one point on the road by this time is something,”he told the club’s media.

“It would have been suicidal if we had conceded the second goal. They (Plateau United) showed a killer distinct, you saw the way they came at us, we were careless they scored, and they fought to get the second goal.”

On the title race, Ogunbote said. “I think we have 17 games to determine that, so nobody has won it, nobody has lost it. Every team in the premiership league has equal chance of winning it.”

By Adeboye Amosu

De Nigeria Professional Football League (NPFL) is momenteel in volle gang en er zijn al enkele opmerkelijke resultaten geboekt. Een van deze resultaten was het gelijkspel tussen Shooting Stars en Plateau United, waarbij trainer Gbenga Ogunbote van Shooting Stars tevreden was met het behaalde punt.

Het duel tussen Shooting Stars en Plateau United vond plaats op het Lekan Salami Stadium in Ibadan, Nigeria. Beide teams streden om de overwinning, maar uiteindelijk eindigde de wedstrijd in een 1-1 gelijkspel.

Trainer Gbenga Ogunbote was na afloop van de wedstrijd tevreden met het resultaat. Hij prees zijn spelers voor hun inzet en vastberadenheid om een punt te pakken tegen een sterke tegenstander als Plateau United. Ogunbote benadrukte ook het belang van teamwork en discipline in het behalen van positieve resultaten.

Het gelijkspel tegen Plateau United betekende een belangrijk punt voor Shooting Stars in de strijd om de titel in de NPFL. Het team staat momenteel op de vierde plaats in de competitie en zal blijven strijden om zo hoog mogelijk te eindigen.

Ogunbote is vastbesloten om zijn team verder te ontwikkelen en te verbeteren gedurende het seizoen. Hij gelooft dat met hard werken en toewijding, Shooting Stars in staat zal zijn om succes te behalen en hun doelen te bereiken.

Al met al was het gelijkspel tegen Plateau United een positief resultaat voor Shooting Stars en trainer Gbenga Ogunbote. Het team zal blijven streven naar succes in de NPFL en hoopt op nog meer positieve resultaten in de toekomst.

Iheanacho staat op het punt om op huurbasis bij Middlesbrough te gaan spelen Previous post Iheanacho staat op het punt om op huurbasis bij Middlesbrough te gaan spelen
Lillestrom tekent 16-jarige Nigeriaanse vleugelspeler van Sporting Lagos Next post Lillestrom tekent 16-jarige Nigeriaanse vleugelspeler van Sporting Lagos