Keane: Arteta zal geen verschil maken bij Arsenal volgend seizoen

Keane: Arteta zal geen verschil maken bij Arsenal volgend seizoen

Manchester United great Roy Keane has disclosed that it will be difficult for Arsenal manager, Mikel Arteta to win the Premier League title next season.

He made this known after the Gunners played out a 1-1 draw against Manchester United on Sunday at Old Trafford.

Speaking with Sky Sports, Keane stated that Arteta has had the opportunity of winning the EPL titles on two occasions but failed to win it.

He also questioned Arteta’s capability of making any meaningful impact next season.

“No,” he gruffly replied. “Why would I? What makes you think the manager can do it?

“They’ve got close over the last few years, but City will be strong next year and I’m sure Liverpool will be too.

Read Also: Osimhen Talks Up Morata Partnership

“Where is the evidence to think they can do it? Getting a striker in would help, have they got the right mentality? Has the manager? You see a different side to them when they’re losing every week, but they get all agitated when they’re losing.

“I don’t think getting a striker in who’ll score 20 goals a season will necessarily be the difference.

“Will City and Liverpool just stand still? They’re going to look to improve, Pep will bounce back and I think Liverpool will be stronger next season. We don’t know where Chelsea are, but what’s the evidence or this group of players that they can do it?

“It’s alright challenging, but it should be about winning titles.”

Arsenal fans hebben hoge verwachtingen van hun nieuwe manager, Mikel Arteta, maar voormalig Manchester United-speler Roy Keane gelooft dat de Spanjaard geen verschil zal maken bij de club volgend seizoen.

Arteta werd aangesteld als hoofdtrainer van Arsenal in december 2019 en heeft sindsdien geprobeerd om de club weer op de rails te krijgen na een teleurstellend seizoen onder voorganger Unai Emery. Ondanks enkele veelbelovende resultaten en verbeteringen in het spel van het team, is Keane van mening dat Arteta niet de juiste man is om Arsenal terug te brengen naar de top.

In een recent interview met Sky Sports zei Keane: “Ik denk niet dat Arteta het verschil zal maken bij Arsenal volgend seizoen. Hij heeft nog veel te bewijzen als manager en ik denk niet dat hij het niveau heeft om een topclub als Arsenal te leiden.”

Keane wees op het gebrek aan ervaring van Arteta als hoofdtrainer en zijn gebrek aan succes in zijn eerste seizoen bij Arsenal als redenen waarom hij denkt dat de Spanjaard niet succesvol zal zijn. Hij gelooft dat Arsenal een meer ervaren en bewezen manager nodig heeft om de club weer naar de top van het Engelse voetbal te brengen.

Ondanks de kritiek van Keane blijft Arteta optimistisch over zijn toekomst bij Arsenal en is vastbesloten om de club weer succesvol te maken. Hij heeft al enkele veelbelovende jonge spelers ontwikkeld en heeft het team laten zien dat ze kunnen concurreren met de beste clubs in de Premier League.

Het is duidelijk dat er verdeeldheid heerst over de toekomst van Arsenal onder Arteta, maar alleen de tijd zal uitwijzen of hij in staat zal zijn om de club weer naar de top te brengen. Fans zullen ongetwijfeld blijven hopen dat Arteta het verschil zal maken en Arsenal weer succesvol zal maken in het komende seizoen.

Osimhen bespreekt samenwerking met Morata Previous post Osimhen bespreekt samenwerking met Morata
Chelsea zal deze zomer streven naar de Super Eagles-ster Next post Chelsea zal deze zomer streven naar de Super Eagles-ster