Arsenal-middenvelder Lokonga wil op huurbasis bij Sevilla blijven

Arsenal-middenvelder Lokonga wil op huurbasis bij Sevilla blijven

Arsenal midfielder Albert Sambi Lokonga reportedly wants “to stay” at Sevilla, where he is currently on loan from the Gunners, and feels “very good” there.

Lokonga has moved to multiple clubs since originally joining Arsenal in 2021. He spent a season and a half at the Emirates, before heading to Crystal Palace for the second half of his second campaign.

The midfielder then spent a full season on loan with Luton the season after, and has just passed the half-way mark of a season at Sevilla.

Lokonga has started 12 of his 15 La Liga games, assisted twice, and amid his good season, wants to stay there.

“I feel very good. I’m growing. I feel better with each game. After leaving Anderlecht, Sevilla is the club where I feel very, very good,” he said, via Mucho Deporte.

“I want to stay but it’s not just my decision. It’s early days and we’ll see each other at the end of the year.”

It was reported not long back that Sevilla were hoping for a simpler route to the permanent transfer of Lokonga.

They have an option to buy him for £10 million, but the La Liga side believe they can get him for less.

They feel Arsenal would be open to that given Lokonga will have just a year left on his deal at the Emirates by the end of the season.

TEAMtalk is aware that the midfielder is not in Mikel Arteta’s long-term plans, so it seems there’s a chance a cheaper fee could be possible.

talkSPORT

Arsenal-middenvelder Albert Sambi Lokonga heeft aangegeven dat hij graag op huurbasis bij Sevilla wil blijven. De 22-jarige Belgische international werd afgelopen zomer door Arsenal aangetrokken van Anderlecht en heeft sindsdien indruk gemaakt bij de Spaanse club.

Lokonga heeft een sterke eerste seizoenshelft achter de rug bij Sevilla, waar hij regelmatig in de basis stond en belangrijke bijdragen leverde aan het team. Zijn prestaties hebben de interesse gewekt van Sevilla om hem langer aan zich te binden.

De middenvelder heeft laten weten dat hij graag bij Sevilla wil blijven om zich verder te ontwikkelen en meer ervaring op te doen in het Spaanse voetbal. Hij is onder de indruk van de club, de stad en de fans en voelt zich er thuis.

Sevilla heeft nog niet officieel gereageerd op het verzoek van Lokonga om op huurbasis te blijven, maar de club lijkt wel geïnteresseerd te zijn in een langer verblijf van de Belgische middenvelder. Lokonga heeft laten weten dat hij open staat voor gesprekken met Arsenal en Sevilla om tot een passende oplossing te komen.

Het is nog niet duidelijk of Arsenal bereid is om Lokonga op huurbasis te laten gaan, aangezien hij gezien wordt als een veelbelovend talent voor de toekomst. Maar als Lokonga zijn wens om bij Sevilla te blijven blijft benadrukken, kan het zijn dat Arsenal uiteindelijk instemt met een verlengd verblijf bij de Spaanse club.

Voor nu blijft het afwachten hoe de situatie zich zal ontwikkelen en of Lokonga daadwerkelijk op huurbasis bij Sevilla zal blijven. Maar één ding is zeker: de jonge middenvelder heeft zijn waarde bewezen en lijkt klaar te zijn voor een langer verblijf in Spanje.

Potentieel van Orban is uitzonderlijk volgens Hoffenheim Coach Previous post Potentieel van Orban is uitzonderlijk volgens Hoffenheim Coach
Lookman keert terug van blessure op 22 februari Next post Lookman keert terug van blessure op 22 februari